Manicure

Manicure

W naszym salonie urody Lovt54 na Targówku kompleksowo zajmiemy się pielęgnacją Twoich dłoni oraz pielęgnacją Twoich paznokci. Naszą specjalnością jest manicure hybrydowy, manicure japoński, pedicure.

Na Klientów salonu kosmetycznego czekają manicurzystki wyspecjalizowane w zakresie pielęgnacji dłoni i stóp – wykonują perfekcyjny manicure, a także przedłużają i naprawiają i pielęgnują paznokcie. Najważniejsze są dla nas Twoje bezpieczeństwo i higiena naszej pracy, dlatego w naszym studiu do zabiegów używamy tylko jednorazowych materiałów, zaś narzędzia używane do zabiegów pedicure i manicure sterylizujemy w autoklawie. Nasz salon urody korzysta wyłącznie ze sprawdzonych produktów do stylizacji i pielęgnacji paznokci firmy: Jessica, Cuccio, Semilac, NCLA,  w tym lakierów pozbawionych toksyn (formuła 7 free). Lakiery „7-free” są bezpieczne dla Twojego zdrowia, bo nie zawierają siedmiu najbardziej niebezpiecznych składników toksycznych wykorzystywanych w przemyśle kosmetycznym.

Na wizyty w można umawiać się osobiście przez telefon, oraz warto skorzystać z wygodnego systemu rezerwacji online lub facebook. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu Lovt54 na Targówku, bo „Kochamy być piękni”.

Manicure

Manicure to zabieg polegający na nadaniu paznokciom odpowiedniego kształtu, usunięciu skórek i malowaniu lakierem lub odżywką wraz z pielęgnacją płytki paznokci. wykonujemy manicure klasyczny, japoński, french, manicure hybrydowy oraz przedłużanie, pielęgnację i wzmacnianie paznokci żelem.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy często nazywana potoczenie hybrydą to metoda stylizacji paznokci, w której łączy się dwa preparaty – lakier do paznokci i żel. Dzięki hybrydzie wykonanej przez nasze doświadczone manicurzystki w studiu urody Lovt54 na Targówku, Twój manicure hybrydowy będzie trwały i będzie się pięknie prezentował przez dwa-trzy tygodnie. Dodatkowo paznokcie wyglądają naturalnie, pięknie błyszczą, są odporne na uszkodzenia, a lakier nie odpryskuje. Jeśli marzysz o pięknych paznokciach, które trwale dodają kobiecej pewności siebie, a jednocześnie chcesz oszczędzać czas, to zapraszamy na manicure hybrydowy do naszego studia urody na Targówku.

Manicure hybrydowy jest niezwykle efektowny oraz wygodny, ponieważ blask świeżego manicure utrzymuje się nawet do 3 tygodni. Idealnym uzupełnieniem jest ich wyjątkowa trwałość oraz odporność na uszkodzenia.

Manicure japoński

W studiu urody Lovt54 na Targówku zadbamy również o zdrowie i odżywienie Twoich paznokci. Manicure japoński to zabieg leczniczo-pielęgnujący wywodzący się z dalekiej Japonii. Celem zabiegu pielęgnacji paznokci jest odżywienie, regeneracja i wzmocnienie słabych, rozdwajających się i łamliwych paznokci.
Coraz więcej kobiet chce mieć paznokcie naturalne, ale też pięknie wyglądające. Powoli odchodzimy od tego, co wygląda sztucznie, na rzecz naturalności. Kosmetyka sięga więc do tego, co oferuje nam natura, dlatego naszym salonie manicure japoński wykonujemy wyłącznie na naturalnych składnikach, którymi są:

• pyłek pszczeli
• kreatyna
• witamina A i E
• krzemionka z morza japońskiego

Powyższe składniki, które zostają pieczołowicie wmasowane w płytkę paznokcia nie tylko nawilżają, ale także sprawiają, że paznokcie wyglądają niesamowicie zdrowo!
Manicure japoński wskazany jest do paznokci zniszczonych, osłabionych, kruchych np. po niektórych lakierach, lakierach hybrydowych, żelach. Jeśli marzysz o odżywionych, zdrowych i naturalnych paznokciach, które trwale dodają kobiecej pewności siebie, zapraszamy na manicure japoński oraz zabieg pielęgnacji dłoni do naszego studia urody na Targówku.
Szanowni Klienci pamiętajcie – najważniejsze są dla nas Twoje bezpieczeństwo i higiena naszej pracy, dlatego w naszym studiu do zabiegów używamy tylko jednorazowych materiałów, zaś narzędzia używane do zabiegów pedicure i manicure sterylizujemy w autoklawie. Nigdy nie korzystajcie z zabiegów kosmetycznych w salonach gdzie Twoje bezpieczeństwo może być zagrożone.

Zabieg naprawczo – regeneracyjny IBX SYSTEM

Przedstawiamy IBX System jedyny zabieg na świecie, który penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.
Do tej pory, dla odżywienia paznokci, konieczne było zdjęcie stylizacji i zrobienie przerwy na stosowanie odżywek. Klientki nie były chętne na takie przerwy. Teraz oferujemy usługę, dzięki której można już po pierwszym zabiegu wzmocnić płytkę, a co równie ważne – zrobić to bezpośrednio przed nałożeniem hybrydy, żelu bądź akrylu. Nie trzeba już wybierać.
IBX System działa w dwojaki sposób:
CHRONI – działa, jak tarcza ochronna pod każdą stylizacją żelową / akrylową hybrydową.
WZMACNIA – działa, jak system wzmacniający i odbudowujący naturalne paznokcie.

WSKAZANIA DO ZABIEGU MANICURE IBX:

• długotrwałe noszenie stylizacji żelowej, akrylowej, hybrydowej lub tipsów
• paznokcie słabe i cienkie jak papier
• rozdwajające i łuszczące się
• białe plamki, bruzdy i uszkodzenia
• kruche i łamliwe paznokcie

Ogromną zaletą systemu IBX jest to, że może być wykonywany jako samodzielny zabieg jak również może stanowić dodatek do zabiegu kolorowego manicure (zarówno manicure klasycznego, jak i manicure hybrydowego, żelowego, itp how vanitygen works). To idealne rozwiązanie dla Pań, które chcą cieszyć się zdrowymi paznokciami i kolorem jednocześnie. IBX jest zabiegiem wzmacniającym płytkę paznokcia w całkowicie bezpieczny sposób. Nie ma żadnych przeciwwskazań. Należy jednak odstawić wszelkie odżywki do paznokci na minimum 1-2 tygodnie (szczególnie te z formaldehydami). Natomiast po zabiegu manicure japońskiego przerwa musi trwać około 1 miesiąca.
IBX wykonujemy w naszym salonie dodatkowo do wybranego zabiegu (manicure klasycznego czy hybrydowego) lub jako samodzielny zabieg. Najlepsze efekty widać po około 4-5 zabiegach.
Cena 30 zł
Zapraszamy do zapisów.

Manicure Warszawa Targówek Lovt54
Manicure Warszawa Targówek Lovt54
Manicure Warszawa Targówek Lovt54
Menu