Pedicure

Pedicure

Zabiegi na stopy, pedicure pełna ochrona stóp. Zadbane i dobrze wyglądające stopy są podstawą dobrego samopoczucia, ale również ważnym elementem urody. Delikatna, gładka skóra oraz kształtne paznokcie dodają powabu i pewności siebie każdej kobiecie. Dlatego warto otoczyć stopy szczególną troską i wykonać profesjonalny pedicure w studiu urody Lovt54 na Targówku. Pedicure jest nie tylko zabiegiem upiększającym, ale również leczniczym.

Pedicure to zabieg polegający na pielęgnacji paznokci oraz nadaniu paznokciom odpowiedniego kształtu, rozpoczynający się od kąpieli wodnej z dodatkiem specjalnych soli zmiękczających, jeśli to konieczne usunięciu skórek, po czym za pomocą tarki lub frezarki usuwany jest zrogowaciały naskórek ze stóp.

Kolejnym krokiem jaki wykonujemy w naszym salonie urody na Targówku jest peeling oraz malowanie paznokci lakierem klasycznym lub hybrydowym (w zależności od wyboru Klienta). Końcowym etapem pielęgnacji paznokci i stóp jest wmasowanie kremu oraz natłuszczanie oliwką skórki. W naszym salonie Lovt54 na życzenie wykonujemy także pedicure kwasami wraz z kompleksowym zabiegiem pielęgnacyjnym na stopy o charakterze odżywczo – nawilżającym.

Jeśli marzysz o odżywionych, zdrowych i naturalnych paznokciach oraz wypielęgnowanych stopach, które trwale dodają kobiecej pewności siebie, zapraszamy na pedicure oraz zabieg pielęgnacji stóp do naszego studia urody na Targówku. Hybryda nie pęka, nie podchodzi powietrzem, nie odpryskuje. Jest łatwa do nałożenia i usunięcia. Wykonana profesjonalnie w salonie kosmetycznym Lovt54 utrzymuje się na paznokciach stóp 1-2 miesiące. Nie wymaga spiłowywania, więc nie niszczy się naturalna płytka paznokcia.

Szanowni Klienci pamiętajcie – najważniejsze są dla nas Twoje bezpieczeństwo i higiena naszej pracy, dlatego w naszym studiu do zabiegów używamy tylko jednorazowych materiałów, zaś narzędzia używane do zabiegów pedicure i manicure sterylizujemy w autoklawie. Nigdy nie korzystajcie z zabiegów kosmetycznych w salonach gdzie Twoje bezpieczeństwo może być zagrożone.

W studiu Lovt54 na Targówku sprawimy że Twoje dłonie oraz paznokcie będą zadbane oraz będą pięknie wyglądały ale zadbamy o Twoje bezpieczeństwo.

PEDICURE LECZNICZY to zabieg pielęgnacyjno – regeneracyjny, mający na celu przywrócenie normalnego wyglądu stopy, ale również pomóc w usunięciu takich dolegliwości jak wrastające paznokcie, odciski, modzele czy pękające pięty.
Na profesjonalne zabiegi zapraszamy do naszego salonu. Pracujemy na najlepszych podologicznych markach, m. in. Ruck.,Peclavus. Posiadamy bogate doświadczenie w, usuwaniu zmian na stopach, zakładaniu odciążeń i profilaktyce.

LECZENIE PĘKAJĄCYCH PIĘT
Pękające pięty to bolesna i nieestetyczna dolegliwość, która nieleczona może doprowadzić do bolesnych ran. Zabieg u podologa, mający na celu pozbycie się zrogowaciałego sztywnego naskórka, to najlepszy sposób na zadbane stopy.
Czas zabiegu 60 min

USUWANIE ODCISKÓW I MODZELI
Odciski i modzele powstają z różnych powodów, są przyczyną dyskomfortu i dolegliwości bólowych. Zabieg usuwający ten przykry problem podologiczny musi być wykonany przez przeszkolony personel. W naszym salonie pracuje wykfalifikowany zespół posiadający kwalifikacje do wykonania zabiegów podologicznych.
Czas zabiegu 60 min.

Na wizyty w naszym salonie Lovt54 można umawiać się osobiście przez telefon, oraz warto skorzystać z wygodnego systemu rezerwacji online lub Facebook. Serdecznie zapraszamy do Lovt54na Targówku bo „Kochamy być piękni”.

Pedicure Warszawa Targówek Lovt54
Pedicure Warszawa Targówek Lovt54
Menu